Čím sa riadime pri práci

Účtovníctvo je umením krehkej rovnováhy čísel a náš tím vie svoju prácu vybalansovať presne podľa Vašich požiadaviek. Sme radi, že si to naši klienti cenia a účtovníctvo, mzdové alebo personálne služby si od nás nechávajú poskytovať na dlhodobej báze. Aj pre Vás vieme urobiť prácu, ktorá Vám bude perfektne vyhovovať. Prečo by ste si mali práve spoločnosť TOP – Economy SK, s.r.o. vybrať i Vy?

  • Dlhoročné skúsenosti. V odbore sa pohybujeme už od roku 1994 a za sebou máme spolupráce s desiatkami klientov naprieč niekoľkými slovenskými a českými regiónmi. Svoju prácu poznáme a vyznáme sa i v tých najdetailnejších zákrutách legislatívy i praxe.

 

  • Ucelený servis. Pokiaľ podnikáte, najviac zo všetkého najskôr Vám záleží na tom, aby ste mohli slobodne a pokiaľ možno bez vonkajších prekážok rozvíjať svoju víziu. My Vám vďaka kompletnému servisu, ktorý siaha od zakladania a transformácie spoločností, cez detailné podnikateľské poradenstvo, až po vedenie účtovníctva a mzdovej a personálnej agendy ušetríme veľa času a postaráme sa o to, aby ste sa nemuseli zbytočne zaťažovať s administratívou.

 

  • Vysoká flexibilita. Mať neustále po ruke skúseného profesionála sa v neistých podnikateľských vodách rozhodne vyplatí. Tím našej spoločnosti je Vám neustále k dispozícii s kvalitným poradenstvom i službami v oblasti účtovníctva a rád sa prispôsobí Vašim organizačným požiadavkám.

 

  • Spoľahlivosť a diskrétnosť. V odboroch, ktorým sa venujeme – od daňového poradenstva až po mediáciu – záleží zo všetkého najviac na dôvere. Predpokladom k tomu je i vysoká miera diskrétnosti. V našej spoločnosti nájdete iba profesionálov, u ktorých sú všetky Vaše informácie v bezpečí.

 

  • Individuálny prístup. Záleží nám na každom jednom klientovi. Dobre vieme, že rôzne odvetvia, odbory i štýly práce potrebujú diametrálne odlišný prístup, a snažíme sa Vám ponúknuť servis, ktorý to bude skutočne reflektovať.