V účtovnej kancelárii TOP – economy SK. s.r.o. ponúkame svojim klientom zo všetkých odborov a odvetví komplexný a ucelený servis v oblasti jednoduchého i podvojného účtovníctva, mzdovej a personálnej agendy aj audítorských služieb. Viac rokov spolupracujeme so zabehnutými spoločnosťami i drobnými živnostníkmi z Bratislavy, Trenčína alebo Dubnice nad Váhom a sme radi, že sú s našimi službami spokojní a že s nami v prevažnej väčšine zostávajú dlhodobo. Našou úlohou je zostaviť pre nich spoluprácu na mieru tak, aby perfektne vyhovovala ich špecifickým potrebám a pomohla im posunúť ich podnikanie dopredu. Pokiaľ nás navštívite, dáme si záležať na tom, aby sme si pozorne vypočuli všetky Vaše požiadavky a predstavy, odpovedali Vám na všetky Vaše odborné i organizačné otázky a pokúsili sa Vám navrhnúť podobu našej vzájomnej spolupráce, ktorá Vám bude maximálne vyhovovať. Ak práve zháňate účtovníka, ktorý sa Vám naozaj dokáže prispôsobiť, môžete sa s nami na termíne nášho stretnutia dohodnúť hneď. Budeme sa na Vás tešiť!

Čo v ponuke našej spoločnosti nájdete?

  • Jadrom našej činnosti zostáva už od začiatku vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva pre slovenské a české subjekty. Nech už potrebujete nadviazať na svoje staršie záznamy, alebo s účtovníctvom začínate celkom odnova, vieme Vám poradiť so všetkým, čo v oblasti potrebujete vedieť. Vedenie účtovníctva zvládame so všetkými zákonnými náležitosťami a dokážeme Vám zaručiť, že výsledky, ktoré od nás dostanete, budú vždy vecné i formálne korektné v súlade s aktuálnou legislatívou. Jednoduché i podvojné účtovníctvo vedieme v  účtovníckom software POHODA a okrem vedenia všetkých potrebných evidencií a dokumentácií zaisťujeme i rekonštrukcie účtovníctva, účtovné závierky alebo daňové priznania. Samozrejmou súčasťou našich služieb je i ekonomické a účtovné poradenstvo.

 

  • Mzdová a personálna agenda patrí vedľa účtovníckych služieb k neoddeliteľným súčastiam každodenného života každej úspešnej firmy. My za Vás zariadime všetko, čo potrebujete, aby boli Vaše vzťahy k zamestnancom v poriadku, od pracovných zmlúv, cez pravidelné hlásenia poisťovniam, až po pravidelné zhotovovanie výplatných pások.

 

  • Okrem účtovníctva alebo mzdovej a personálnej oblasti sa vyznáme i v problematike, ktorá vyžaduje vysokú odbornosť a dlhodobé skúsenosti v zakladaní firiem a zmenách spoločností. Svoje služby v tejto oblasti vykonávame na základe detailnej znalosti relevantnej legislatívy a vieme sa postarať o to, aby celý proces prebehol čo možno najrýchlejšie a bez komplikácií na strane klienta. V rámci zakladania spoločností vypracovávame všetku potrebnú dokumentáciu, poskytujeme poradenstvo a pomáhame s registráciou spoločnosti, či už má akúkoľvek právnu formu (s.r.o., k.s., v.o.s. alebo živnosť).

 

  • Okrem služieb z oblasti účtovníctva nájdete v našej ponuke aj komplexné právnické služby. Svojim klientom poskytujeme právne poradenstvo a ďalšie právnické služby napr. v prípade predžalobných výziev alebo platobných rozkazov, ale ťažisko našej práce tvorí spracovanie zmlúv z oblasti občianskeho a obchodného práva, ako sú kúpne a darovacie zmluvy, zmluvy o pôžičke, nájomné zmluvy a iné.

Ďalšie služby:

  • vedenie účtovníctva on-line cez vzdialený prístup
  • daňové optimalizácie
  • zastupovanie v daňovom konaní
  • poradenstvo, finančné a business plány
  • mediácie – mimosúdne riešenie sporov

Čo zo širokej ponuky spoločnosti TOP – economy SK, s.r.o. by sa pozdávalo Vám? Budeme radi, ak sa nám kedykoľvek ozvete a dáte nám vedieť, čo by ste v oblasti účtovníctva, personálnej agendy, daňovej optimalizácie a ďalších potrebovali. Veríme, že s našimi službami budete spokojní!

Pracovná doba

Pondelok 7:00 – 15:30
Utorok 7:00 – 15:30
Streda 7:00 – 15:30
Štvrtok 7:00 – 15:30
Piatok 7:00 – 15:30
Mimo uvedenú pracovnú dobu nás kedykoľvek môžete kontaktovať na tel. čísle  +421 907 707 673.