Skúsenosti s účtovníctvom

Spoločnosť TOP – Economy SK, s.r.o. vznikla v Dubnici nad Váhom už v roku 2010 transformáciou z fyzickej osoby. V priebehu rokov, ktoré od tej doby ubehli, sme toho stihli viac, než by sme sami očakávali. Mimo iného sme si zvládli nájsť stovky spokojných klientov po celom Slovensku a zároveň okrem pôvodnej prevádzky v Dubnici otvoriť tiež ďalšiu kanceláriu v hlavnom meste. Od samého začiatku staviame predovšetkým na službách v oblasti účtovníctva, mzdovej a personálnej agendy – spoľahlivý a precízny servis na vysokej úrovni je v tejto oblasti našou prioritou a tvorí samotný základ našej práce.

Postupom času sme k svojim základným službám pribrali i ďalšie služby naviac, aby sme svojim klientom dokázali ponúknuť skutočne ucelený servis. Dnes k nám môžete prísť ešte pred samotným založením svojej spoločnosti a nechať sa celým procesom previesť profesionálmi z nášho tímu, aby ste mali istotu, že celý proces zvládnete bez zádrhov a komplikácií. Akonáhle novú spoločnosť uvediete do prevádzky, budeme tu pre Vás, aby sme Vám kedykoľvek poradili, pomohli Vám optimalizovať dane a odvody, pomohli Vám s daňovými priznaniami alebo pre Vás napríklad zrealizovali audit.

Sme radi, že našim klientom služby našej spoločnosti vyhovujú, a ani dnes, kedy už sme sa v trojuholníku medzi Trenčínom, Bratislavou a Dubnicou nad Váhom dávno stali stabilnou a zabehnutou spoločnosťou, nezostávame stáť na mieste a snažíme sa neustále vyvíjať k lepšiemu. Každá zákazka nás posúva dopredu a robíme maximum preto, aby to platilo i pre každého z našich klientov. Tým ďalším môžete byť i Vy – budeme sa tešiť na spoluprácu s Vami!