Kontakt

Či už začínate s podnikaním a potrebovali by ste poradiť, ako založiť svoju novú spoločnosť či ako začať s účtovníctvom, alebo ste ostrieľaní profesionáli, ktorí čakajú najmä diskrétny, profesionálny a rýchly servis, dokážeme Vám v spoločnosti TOP – economy SK, s.r.o. určite pomôcť. Na nasledujúcich kontaktných spojeniach sa u nás môžete informovať na všetky detaily našich služieb, povedať nám svoje predstavy a ktorúkoľvek z našich služieb si rovno objednať. Tešíme sa na Vás!

TOP – economy SK, s.r.o.

JUDr. Ing. Darina Vozárová,

IČO: 45847649

DIČ: 2023153396

Adresa sídla

Obrancov mieru 346/4,
018 41 Dubnica nad Váhom

Telefón

+421 907 707 673 +421 904 540 129

Email

topeconomy@topeconomy.sk

office@topeconomy.sk

info@topeconomy.sk

Kde nás nájdete

V  účtovnej kancelárii TOP – economy SK, s.r.o. prijímame klientov z celého Slovenska. Vďaka tomu, že dlhodobo vedieme hneď dve prevádzky, si môžeme dovoliť väčšiu flexibilitu než väčšina bežných účtovníckych kancelárií a pomáhať stovkám klientov, ktorí sú od seba na prvý pohľad veľmi ďaleko. Nejde ale len o fyzické prevádzky. Účtovníctvo ponúkame viacerým klientom i prostredníctvom on-line vzdialeného prístupu, a Vy tak máte k dispozícii aktuálny stav Vášho účtovníctva.

Pokiaľ by ste sa s nami radi dohovorili na detailoch našej vzájomné spolupráce alebo sa nás opýtali na všetko, čo s účtovníctvom alebo audítorskými službami súvisí, môžete sa za nami kedykoľvek staviť priamo v jednej z našich kancelárií. Tú bratislavskú nájdete v samotnom centre Bratislavy, len pár krokov od Bratislavského hradu. Nájdete nás tu v  jednom z moderne opravených objektov s kancelárskymi priestormi a obchodmi na Zámockej ulici č. 34. Pretože do centra hlavného mesta sa vyplatí jazdiť mestskou hromadnou dopravou, odporúčame prísť k nám buď autobusom na zastávku na Zochovej (autobusy č. 31, 39, 80, 83, 84, 93, 94 a 184), odkiaľ k nám dôjdete približne za 5 minút, alebo električkou na zastávku na Kapucínskej (linky č. 5 a 9).

Dubnica nad Váhom sa nachádza asi 14 km od Trenčína a my veľmi často spolupracujeme práve s klientmi z krajského mesta. Sídlime na Školskej ulici, naproti miestnej cirkevnej základnej školy. Najlepšie zaparkujete hneď na vedľajšej ulici, a pokiaľ nie ste miestni, prísť k nám môžete napríklad na autobusovú zastávku pri SPŠ (asi 10 minút cesty) alebo vlakom na miestnu železničnú stanicu (15 minút).

Prajeme príjemnú cestu a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!